محل تبلیغات شما

این روزها قفل های هوشمند را روی درب خانه ها و شرکت های زیادی مشاهده میکنیم. این قفل ها ظاهر بسیار زیبایی دارند و علاوه بر افزایش زیبایی درب ها، امنتی و راحتی را نیز به ارمغان می آورند. میتوان گفت قفل ها مکانیکی و سنتی این روزها جای خود را به قفل های هوشمند دیجیتالی داده اند.

این قفل های هوشمند درب از سیستم های متفاوتی استفاده میکنند که شامل: سیستم شناسایی رمز، استفاده از کارت های مغناطیسی، تکنولوژی بیومتریک یا استفاده از اثرانگشت برای باز کردن درب. در این نوشته قصد داریم عوامل موثر بر قیمت قفل هوشمند را بررسی نماییم. در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

ویژگی های یک قفل هوشمند چه چیزهایی هستند؟

همانطور که گفتیم قفل های هوشمند باعث بالاتر رفتن امنیت و همچنین افزایش زیبایی درب ها و محیط میشوند، اما این قفل ها ویژگی های دیگری هم دارند. اما یکی دیگر از ویژگی های این قفل ها که باعث محبوبیت بیشتر این قفل ها شده است، قابلیت استفاده بدون کلید از این قفل هاست.

زمانی که این دستگیره های دیجیتال را روی درب نصب میکنید دیگر لازم نیست نگران پشت درب ماندن و یا جاگذاشتن کلیدهای خود باشید. به این دلیل که این قفل ها از دسترسی کاملا بدون کلید استفاده میکنند. و میتوانید از روش هایی که پایین توضیح میدهیم برای باز کردن درب استفاده نمایی.

  1. دسترسی به قفل با استفاده از اثر انگشت
  2. دسترسی با استفاده از کارت یا تگ
  3. دسترسی با استفاده از رمز عبور دیجیتالی

فاکتورهای تعیین کننده قیمت قفل دیجیتالی هوشمند

برای خرید هر کالایی در ابتدا به بررسی قیمت آن کالا میپردازیم، این موضوع در مورد قفل های الکترونیکی هوشمند هم صادق است، به همین دلیل در ادامه فاکتورهای مهم برای تعیین قیمت این قفل هوشمند را بررسی میکنیم.

  1. طراحی ظاهری قفل
  2. امکان اتصال به هاب هوشمند
  3. کشور سازنده قفل
  4. جنس بدنه و کیفیت ساخت محصول
  5. سیستم های امنیتی به کار رفته در ساخت قفل.
  6. تعداد روش های دسترسی به قفل و روش های باز کردن درب

 

منبع:

https://digidl.net/%d8%b9%d9%88%d8%a7%d9%85%d9%84-%d9%85%d9%88%d8%ab%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%82%d9%81%d9%84-%d9%87%d9%88%d8%b4%d9%85%d9%86%d8%af/

چشمي ديجيتال و كاربرد آن

خانه ضدسرقت هوشمند

بررسی سیستم های امنیتی هوشمند

قفل ,های ,استفاده ,ها ,درب ,هوشمند ,قفل ها ,این قفل ,استفاده از ,ویژگی های ,باز کردن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
panjarehvistabest کاغذ دیواری های شیک فانوس خیال کاری myholoo وبلاگ شخصی فهیمه صالحی گلبرگ یاس دندانپزشک زیبایی لنرژی خورشیدی eslthesis-ghm