محل تبلیغات شما

 تکنولوژی های جدیدی  که در سال های اخیر استفاده از آنها محبوبت زیادی پیدا کرده است، استفاده از چشمی های درب دیجیتال در کنار استفاده از قفل دیچیتال می‌باشد.این روز ها این گجت های هوشمند  تبدیل به یکی از مومات مدرن و هوشمند سازی ساختمان ها شده اند.

استفاده از چشمی درب دیجیتال این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بدون این که جلوی در خانه بیاید از همان جایی که نشسته اید وقایعی که بیرون از خانه رخ میدهند را تحت نظر داشته باشید.

استفاده از این محصول شما را بی نیاز از استفاده از دوربین های امنیتی میکند. در ادامه برخی از مزایا استفاده از چشمی های درب را توضیح میدهیم.

  •  امکان کنترل از راه دور

تفاوتی نمیکند که در خانه حضور داشته باشید یا نه، این محصول در همه ساعات شبانه روز تصاویر با کیفیی از محوطه خارجی خانه ضبط میکند و میتوانید از هر جای دنیا با اتصال به اینترنت و از طریق تلفن هوشمندتان وقایع بیرون خانه را رویت نمایید.

  •  تماس با تلفن همراه

سیستم این چشمی ها به صورتی طراحی شده است که پس از فشرده شدن زنگ، چشمی با گوشی ازتباط برقرار میکند و میتوانید تصاویر فردی که پشت درب حضور دارد را مشاهده نمایید.

  •  امکان ضبط پیغام مراجعه کنندگان

چشمی دیجیتالی دارای حافظه داخلی است که زمانی که فردی تا درب خانه شما می آید میتواند پیغام خود را برای شما ضبط کند تا بعدا بتوانید این پیام را گوش کنید.

  • باطری چشمی دیجیتال

انرژی مورد نیاز برای عملکرد صحیح چشمی های دیجیتال توسط دو باتری قلمی تامین میشود و برای استفاده از آنها نیازی به سیم کشی و متصل کردن آنها به منبع برق مستقیم نیست.

 منبع:

https://digidl.net/%da%86%d8%b4%d9%85%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%a8-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84/

چشمي ديجيتال و كاربرد آن

خانه ضدسرقت هوشمند

بررسی سیستم های امنیتی هوشمند

استفاده ,های ,چشمی ,خانه ,درب ,میکند ,استفاده از ,از چشمی ,چشمی های ,گجت های ,درب دیجیتال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
طراحی سایت | طراحی وب سایت - سئو کار دوربين مدار بسته تولیدی لباس زنانه باغ سپیدار فانوس رایانه لوازم خانگی افراکالا keoawer hamechidan221 لوازم خانگی افراکالا دکتر کامبیز پرآذران